Отзывы о компании Магазин Техники и Гаджетов
- Роман М.
- Олександр К.
- Руслан Щ.
- Ростислав С.
- Олег Б.
- Андрій Т.
- Дмитрий Г.
- Петр Б.
Зателефонував, запитав чи є товар в наявності сказали що є і сьогодні відправлять можна проплочувати. Оплатив Пром оплатою, посилку не відправили трубку не беруть що б скасувати замовлення, топір ні товару ні грошей.
- Олександр К.
Треба було кілька днів щоб зʼясувати що товару не було в наявності.
- Владислав Т.
Гарна ціна, швидко вирішили мої питання
