Отзывы о компании Магазин Техники и Гаджетов
- Павло А.
- Наталия У.
Продавець і ціна -найкращі.
- Сергій А.
- Дмитро Т.
- Наталія Б.
Дякую! Замовлення прийшло швидко! Товар якісний, без пошкоджень
- Рустам Б.
- Тарас К.
- Олексій М.
- Наталия У.
Вже отримали товар.Дякую!Навіть не пройшло доби від заказу до отримання.Продавець відповів на всі питання по товару.
- Вікторія Х.
