Відгуки про компанію Інтернет Магазин Техніки та Гаджетів
- Карина Л.
- Антон Б.
Відмовили в наявності , мабуть через те що в інших магазинах ціна на товар дуже піднялась а тут прогавили підняти ціну. Добре що не оплатив одразу, бо ще чекав би місяць повернення.
Нікому не раджу до співпраці данний магазин і продавца - Дмитрий Ш.
- Костянтин І.
- Збитнев Е.
- Валерий К.
- Дмитро Л.
Прислали не то. Щось про "вибачте"-ні. З другого разу прислали потрібне, але за мій рахунок. З цікавого. Примотали скотчем паспорт от замовленого до набору, який дешевше у чотири рази і прислали.
- Володимир Б.
Швидко зв'язалися, швидко відправили, ціна актуальна.
- Андрій Ц.
- Сергій Н.
