Відгуки про компанію Інтернет Магазин Техніки та Гаджетів
- Богдан С.
- Андрій П.
- Сергій Н.
- Сергій С.
Усе пройшло гладко, та на найвищому рівні. Дякую за найкращу ціну на ринку!
- Валерий О.
- Дмитро Р.
- Олександр К.
Висить ноутбук вже декілька днів написано доступно до замовлення, замовив , передзвонили нема в наявності та помилки на сайті
- Олександр П.
SSD новий, із заводським стікером, все як заявлено, оригінальний, 1 ТБ - 1024,2 ГБ, а для ОС - 953,78 ГіБ. Є в комплекті гвинт для кріплення, на ноутбук підійшов добре. Якщо ОС його не бачить, то потрібно переформатувати диск, зайти у редактор томів. Тоді все ОК! Товар хороший, швидко відправили, цілком задоволений покупкою!
- ЖЕНЯ Т.
- Андрій Д.
Оцінка: 1.
Читав відгуки і багато хто писав, що товару немає в наявності. Ризикнув - кошти заморозились на добу, а в результаті і мого товару також не було.
Неприємно, що менеджер замість повідомлення через кабінет телефонував на мобільний, хоча замовлення було оплачено повністю. Дуже розчарований і не рекомендую цей магазин.
Добре, що замовляв через пром-оплату, бо через їхній сайт, як кажуть, повернути кошти дуже складно.
